Oferta

Odkryj moc AI od MAWeb
Twoja kompleksowa strategia cyfrowego marketingu zamieniona
w sukces

Kompleksowa usługa
Twoje cyfrowe rozwiązania pod klucz

W MAWeb, naszym celem jest umożliwienie Ci skupienia się na rozwijaniu Twojego biznesu, podczas gdy my zajmujemy się wszystkimi aspektami Twojej cyfrowej obecności. Nasza kompleksowa usługa zapewnia pełen zakres wsparcia marketingowego, który przekłada się na wzrost przychodów i budowanie silnej marki w Internecie.

Oferta Maweb

Google & Meta Ads

Strony internetowe

Usługi SEO

Usługi graficzne i fotograficzne

Usługi copywritingu

Social i Influencer Marketing

Integralna oferta

O co pytają nasi klienci?

Nie znalazłeś tutaj odpowiedzi? Po prostu wyślij wiadomość z dowolnym pytaniem.
Usługami cyklicznymi, które oferujemy są: Google Ads, Meta Ads, w ich przypadku minimalnym okresem zawarcia umowy jest 2 miesiące. Potem jest możliwość wypowiedzenia jej w dowolnym momencie!
Do kampanii cyfrowych w dzisiejszych czasach jest przydzielony człowiek, który może popełniać błędy. W naszym przypadku jest to komputer, który operuje czysto na danych analitycznych i nie działa na wyczucie. Ewolucja AI w ostatnich czasach dała możliwość bardzo dokładnego wyliczania i przewidywania kampanii cyfrowych.
W sprawie rozliczenia opracowaliśmy elastyczne opcje dla naszych klientów. Od rozliczenia cyklicznego o ustalonej kwocie, do rozliczenia procentowego od wypracowanych wyników.